BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

Âlhamdülillahi alel İslam. Yüce Allah ihlasla kendi yolunda giden biz Mü’minleri Cennetle müjdeledi, O’nun yolundan sapanları da Cehennemle uyardı. Biz Müslümanlar Allah’ın kanunları dışında hiçbir kanunu tanımıyoruz, onların dışındaki hiçbir kanununda hak olmadığını biliyoruz. Bizler Allah’ın Dinini hâkim kılmak için O’nun yolunda savaşıyoruz. Allah’ın emirlerine uymayan, O’nun koyduğu hükümleri tanımayan şüphesiz kafir’dir. O kafir’ler bu gün dünyada her türlü zulmü yapıyorlar bütün işleri de bundan ibarettir. Onlar insanları İslam’ın gösterdiği hak yola davet edenlere büyük zulümler yapıyorlar onları katlediyorlar.

Allah’ında Kur’an da emrettiği gibi:

“ İman edenler Allah yolunda savaşırlar; küfre sapanlarsa tağut yolunda savaşırlar. O halde, şeytanın dostlarıyla savaşın. Hiç kuşkusuz, şeytanın tuzağı çok zayıftır.” (Nisa 76) 

Şu anda Dünyadaki bütün Müslümanlar Cihad etmektedirler. Onların Cihadı bu günkü toplumsal sisteme karşıdır, Rusya’da bu sistemin bir parçasıdır. Ezelden beri bu kâfir topluluğu İslam’ı yok etme çabası içerisindedirler. Onlar bizim nesillerimizi İslam’dan uzaklaştırmak, Müslümanları da köleleştirmek istiyorlar. Bu gün itibarı ile Kafkasya da, Ural’daki, Pavolji’deki ve Tataristan’daki Müslümanlar ittifak etmiş Dinleri için savaşıyorlar.

Kafirlerin gasp ettiği İslam topraklarında, Mücahidlerin sayısı her geçen gün artmakta, Cihad yayılmaktadır. Kabardey-Balkar Toprakları şu anda Kafkasya cihadının bir cephesidir ve savaş bu Cephedede devam etmektedir.

Ben Kabardey-Balkar Cephesinin Emiri Seyfullah… Kabardey-Balkar Müslümanlarına sesleniyorum: Sizler bu gün yol ayrımında bulunmaktasınız. Önünüzde iki seçenek var: -Ya Müslümanların Cihadına katılır, onları desteklersiniz veya dininizi göz ardı eder küfrün safına katılırsınız. Üçüncü bir alternatifiniz bulunmamaktadır. Müslüman olduğunu söyleyen bir kişi “Ben bu kavganın dışındayım, buna karışmam” derse o kişi münafıktır, Müslüman değildir. Bu gün Rusya’nın yaydığı gerçek dışı propagandaların aksine Mücahidler olarak sayımız her geçen gün artmaktadır. Mücahidler, genç, ihtiyar, kadın, erkek, işçi, memur, iş adamı, öğrenci vs. her meslekten her yaş grubundan oluşmaktadır. Onlar bize para, silah, istihbarat ve enformasyon desteği sağlıyorlar.

İnşaAllah yakın bir gelecekte Kabardey-Balkar’da çdk kapsamlı bir operasyonumuz olacaktır. Ancak daha önce aramızdaki, ispiyoncuları ve hainleri yok edeceğiz. Onlar Müslüman olduklarını söylüyorlar ama her zaman kafirleri destekliyorlar. Resmi din adamları da onlardandır. Bu kişiler efendileri nasıl istiyorsa İslam dinini o şekilde tahrif, tağyir ve tebdil ederek insanlara anlatıyorlar. Onlar kafirlerin makam ihsan ettiği kukla yöneticilerdir. Kabardey-Balkar’daki bazı polis şefleri, askeri komutanlar kısmen bunlara sahip çıkıyorlar. Kimi iş adamları da kafirlere finansal destek sağlıyorlar. Kendi tercihi olarak kafirlere destek sağlayan dinden çıkmıştır, öncelikle yok edilmesi gerekenler bunlardır. Maneviyatsız kafir ordularının kof ve başarısız olduğu zaman içinde defalarca görülmüştür.

Bizim başarımızı engelleyen bize kaybettiren, içimizden çıkmış, bizimle aynı soydan olan bu hainlere olan merhametimizdir. Bizler onlara merhamet ediyoruz, onlar ise bizlere kafirlerin safında acımadan vuruyorlar. Onlar ve yandaşları Müslüman kanı dökerek İslam topraklarını ellerinde tutmaya çalışıyorlar. O zavallılar bir gün Allah’ın huzuruna çıkacaklarını düşünmüyorlarmı?. Onlar Yüce Allah’ın huzurunda ne cevap verecekler!. “Ben Müslüman’ım” diyen herkese bu güne kadar merhamet ettik, zarar vermedik. Ama artık İnşaAllah durum değişti. Bundan böyle biz onların sözlerine değil ne yaptıklarına bakacağız. Kim bizim safımızda kim kafir düşmanın safında; bu belli olacak. Allah’tan korkmayanlar bundan sonra bizden korkacaklar.

Kafirlere maddi manevi rüşvet vererek Mücahidlerden kurtulacaklarını düşünenler kendilerini aldatıyorlar. Küfrün emniyet mensupları kendi kendilerini bile korumaktan acizler. Onlar; Allah’ın azabından kimsenin kendilerini kurtaramayacağını bilmiyorlar.(mı?)

Allah’ında Kur’an da emrettiği gibi:

Onlar yeryüzünde dolaşıp da kendilerinden öncekilerin sonlarının nasıl olduğuna bir bakmıyorlar mı? Allah onları yerle bir etmiştir. Şu inkâr edenlere de onlara yapılanın aynısı yapılacaktır.  

Bu böyledir; çünkü Allah, iman edenlerin Mevlâ’sıdır. Küfre sapanların ise Mevlâ’sı yoktur. (Muhammed 10-11)